bannerek1

Inżynieria Nanostruktur - nowy makrokierunek na Uniwersytecie Warszawskim

Inżynieria Nanostruktur - nowy makrokierunek na Uniwersytecie Warszawskim
Wakacyjne warsztaty w grupach badawczych
Wpisany przez Jacek Szczytko   
niedziela, 25 czerwca 2017 19:33

Zapraszamy studentów I i II roku Inżynierii Nanostruktur na Wakacyjne warsztaty w grupach badawczych 2017. Warsztaty dają możliwość uczestniczenia w prawdziwych badaniach naukowych w grupach badawczych Wydziału Chemii, Wydziału Fizyki UW i CENT. Poniżej lista zgłoszonych tematów wraz z możliwymi terminami oraz osobami kontaktowymi. Żeby wziąć udział w badaniach należy skontaktować się z opiekunem zadania naukowego. Radzimy skontaktować się z kilkoma grupami, żeby wybrać temat najbardziej odpowiadający studentowi. Nie radzimy deklarować się na kilka zadań badawczych równocześnie - praca w laboratoriach wymaga systematyczności. Można jednak wziąć udział w kilku zadaniach następujących po sobie - jak ktoś jest prawdziwym twardzielem i musi. Poniżej lista tematów

Niektóre ćwiczenia można wykonywać w większych grupach. Podane terminy typu "czerwiec-sierpień" zwykle oznaczają możliwość wykonywania doświadczeń w dowolnym terminie między czerwcem, a sierpniem, a nie konieczność spędzania trzech miesięcy w laboratorium.

 
Opowieści Nanotreści - drugie spotkanie
Wpisany przez Piotr Łaski   
środa, 16 listopada 2016 19:55

SKN Nanorurki serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Opowieści Nanotreści", które odbędzie się 21 listopada (poniedziałek) o godzinie 18.30 w Klubokawiarnii "Mam Ochotę" przy ul. Grójeckiej 75.
Naszymi gośćmi będą dr Maciej Zgirski oraz dr Marek Foltyn z Instytutu Fizyki Polskiej Akademii Nauk ze Środowiskowego Laboratorium Badań Kriogenicznych i Spintronicznych.

 
Inzynieria nanostruktur na 30 mikronach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Szczytko   
sobota, 03 września 2011 13:18

Oto nasze logo wykonane przez mgra Tomasza Jakubczyka na naszym nowym urządzeniu Focus Ion Beam (nasz poprzedni artykuł) w Zakładzie Fizyki Ciała Stałego na Wydziale Fizyki UW. Nasze logo jest obok mikropilaru, zostało wycięcte w fotonicznej strukturze półprzewodnikowej II-VI opartej o CdTe.

Logo IN FIB

Więcej obrazków poniżej:

Poprawiony: niedziela, 04 września 2011 15:19
 
Studia dla najlepszych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Krawczyk   
niedziela, 14 czerwca 2009 11:12

 Inżynieria Nanostruktur - I rok

Nie podoba Ci się polski system edukacji? My też nie byliśmy zachwyceni - dlatego postanowiliśmy stworzyć w Polskim szkolnictwie wyższym zupełnie nową jakość - doskonale zorganizowane i przemyślane studia na których nauczysz się tego co naprawdę istotne. 

Poprawiony: piątek, 23 kwietnia 2010 09:21
 
Walne Zebranie SKN Nanorurki
Wpisany przez Piotr Łaski   
środa, 26 października 2016 08:54

19 października 2016 r. odbyło się Walne Zebranie SKN "Nanorurki", podczas którego wybrano nowy zarząd oraz przyjęto nowych członków koła.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 15