bannerek1

Inżynieria Nanostruktur - nowy makrokierunek na Uniwersytecie Warszawskim

Strona główna Dla Studentów Wyniki rekrutacji
Wyniki rekrutacji PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Szczytko   
poniedziałek, 11 lipca 2011 14:10

DOPISEK: we wrześniowej rekrutacji (zawsze zostawiamy trochę miejsc na wrzesień) na 4 miejsca zgłosiło się... 26 osób!

Wyniki rekrutacji 2011 już są! Ale nie można ich podać publicznie do wiadomości (ochrona danych itp). No więc tylko statystyka: zgłosiło się ponad 180 osób (ponad 3 os/miejsce!). Gratulujemy wszystkim przyjętym, a osoby, które są na liście rezerwowej prosimy o cierpliwość. Być może Państwa miejsce w rankingu ulegnie zmianie jak sprawdzimy kto złożył komplet dokumentów. Tu taka gorzka uwaga: niestety, studenci kombinują jak dostawać stypendium na innych kierunkach i się przepisują pomiędzy różnymi kierunkami, wydziałami, uczelniami. Głównie dotyczy to tych "dobrych" studentów, którzy się nie załapali na stypendia w I semestrze. To trochę bez sensu, żeby decyzję o swojej przyszłości podejmować na podstawie stypendiów, które są, a potem jest sesja i ich nie ma. Musicie zdecydować, czego rzeczywiście chcecie się uczyć! Stypendia to nie wszystko. Na IN są zajęcia START, wyrównawcze, wyjazdy i konferencje, praca badawcza w naszych nowych laboratoriach. I studia na najlepszych polskich wydziałach przyrodniczych - na Chemii i Fizyce Uniwersytetu Warszawskiego. Z kolei jeśli zapisaliście się tylko po to, żeby dostać stypendium i lekceważyć zajęcia, to łamiecie prawo (i jeśli nie podejdziecie do sesji, to trzeba będzie stypendium oddać).

Jakby ktoś chciał się wspólnie pozastanawiać co robić, to skorzystajcie z Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (np. przez Kontakt) lub wpadnijcie na nasz Wydział.

Acha: Inżynieria nanostruktur JEST kierunkiem zamawianym -- do 2015 roku mamy stypendia. Dla najlepszych studentów I roku 2011/2012 (a potem II i III) mamy co miesiąc po 1000 zł (patrz Regulamin). A potem studia II stopnia z IN (i też stypendia!). Ale stypendia to nie wszystko!

Poprawiony: piątek, 09 września 2011 16:28
 

Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego

Wydział Chemii Uniwersytetu Warszawskiego

Inżynieria Nanostruktur

Uniwersytet Warszawski