Strona główna SKN "Nanorurki" Wakacyjne wyjazdy na konferencje - II rok IN
Wakacyjne wyjazdy na konferencje - II rok IN PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Szczytko
poniedziałek, 20 lutego 2012 10:21

Studentów II roku IN zapraszamy na wakacyjne wyjazdy na konferencje. Płacimy przejazd (przelot), 5 noclegów oraz opłatę konferencyjną. Sami znajdujecie Państwo konferencję, na którą chcielibyście jechać, sporządzacie krótki opis konferencji, konsultujecie się z opiekunek specjalności lub opiekunem naukowym i przychodzicie do biura projektu. W połowie marca komisja złożona z opiekunów specjalizacji wybierze osoby, które otrzymają dofinansowanie. Możliwe są wyjazdy w grupach lub indywidualne, w kraju albo za granicą. Wszystko zależy od Państwa pomysłu i chęci. Im tańsze znajdziecie konferencje, tym więcej osób będzie mogło pojechać. Zapraszamy. Szczegóły znajdują się tutaj. Dodatkowe informacje w Biurze Projektu POKL (pok. 418 na Hożej) i na http://www.nowekierunki.fuw.edu.pl/.

Poprawiony: niedziela, 18 marca 2012 17:46