Strona główna SKN "Nanorurki" Dr hab. Jacek Szczytko jednym z pięciu najlepszych opiekunów kół naukowych w konkursie StRuNa
wtorek, 31 stycznia 2017 17:43

27 stycznia br. podczas uroczystej gali w siedzibie MNiSW ogłoszono wyniki szóstej edycji konkursu StRuNa (Studenckiego Ruchu Naukowego). Laureatów wyłoniono w pięciu kategoriach: "Projekt roku", "Konferencja roku", "Wyprawa roku", "Koło naukowe roku", a także "Opiekun roku".

W kategorii "Opiekun roku" wśród pięciu wyróżnionych osób, wybranych spośród trzech setek kandydatów z całej Polski, znalazł się dr hab. Jacek Szczytko, opiekun Studenckiego Koła Nanotechnologii "Nanorurki".

SKN "Nanorurki" zakwalifikowało się do finałowej osiemnastki jako jedyne koło z Uniwersytetu Warszawskiego i jedno z trzech z Warszawy.

Serdecznie gratulujemy!

Pełna lista laureatów konkursu StRuNa 2016 dostępna jest tutaj