bannerek1

Inżynieria Nanostruktur - nowy makrokierunek na Uniwersytecie Warszawskim

Strona główna SKN "Nanorurki" Studenci IN na Dniach Otwartych Kampusu Ochota
Studenci IN na Dniach Otwartych Kampusu Ochota
Wpisany przez Piotr Łaski   
środa, 19 kwietnia 2017 00:17

Podczas tegorocznych Dni Otwartych Kampusu Ochota, które odbyły się w dniach 8-9 kwietnia 2017, studenci Inżynierii Nanostruktur wraz z członkami koła SKN "Nanorurki" opowiadali ze szczegółami o swoich studiach na Wydziale Fizyki.

Naszych studentów można było znaleźć przy stanowisku z pokazami chemiczno-fizycznymi, przy stanowisku poświęconym drukarce 3D oraz przy wystawie zdjęć w skali nano, zadedykowanej mikroskopii elektronowej. Chęć połączenia studiów fizycznych ze studiami chemicznymi okazała się być bardzo powszechna wśród młodszych uczestników warsztatów, którzy już zaczynają rozglądać się za spełniającymi ich oczekiwania ścisłymi kierunkami studiów. W przygotowaniu stanowisk wzięło również udział wielu członków SKN "Nanorurki".

Jak to w ich naturze bywa, studenci Inżynierii Nanosturktur bardzo entuzjastycznie odpowiadali na wszelkie zadawane pytania, a jeśli ktoś nie miał okazji porozmawiać z nimi o studiach na Wydziale Fizyki podczas Dni Otwartych Kampusu Ochota, to szczerze zachęcamy do bezpośredniego kontaktu ze studentami poprzez facebookową stronę Inżynierii Nanostruktur.

Do zobaczenia na następnych DOKO, w 2018 roku!