bannerek1

Inżynieria Nanostruktur - nowy makrokierunek na Uniwersytecie Warszawskim

Strona główna SKN "Nanorurki" Rozmowy (nie)fizyczne II
Rozmowy (nie)fizyczne II
Wpisany przez Piotr Łaski   
niedziela, 28 maja 2017 19:47

Studenckie koło SKN Nanorurki serdecznie zaprasza na drugie spotkanie z cyklu Rozmowy (nie)fizyczne, gdzie wspólnie rozpatrzymy korzyści i niedogodności wiążące się z bycia doktorantem. Spotkanie odbędzie się 8 czerwca (czwartek) o godzinie 18:00 w sali 1.40 na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Tym razem rozmawiać będziemy na temat studiów III stopnia. Tak jak poprzednio, naczelną częścią spotkania będzie podsumowanie wywiadów przeprowadzonych przez członków koła SKN Nanorurki z doświadczonymi pracownikami naukowymi oraz obecnymi doktorantami. W tym celu przeprowadzona zostanie luźna studencka dyskusja połączona z prezentacją przygotowaną przez członków koła.

Wywiady pt. Czy warto iść na doktorat? dostępne są tutaj:

Wywiady z serii "Czy warto iść na doktorat?"

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z treścią tych niedługich i pełnych wartościowych wskazówek wywiadów. Uspakajamy również, że podczas spotkania nie trzeba zabierać głosu w dyskusji i aktywne uczestnictwo jest
całkowicie nieobowiązkowe.

Po części oficjalnej, rozpocznie się drugi wieczór gier planszowych. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć tutaj.

Do zobaczenia w czwartek!