Strona główna SKN "Nanorurki" Piąte Urodziny "SKN Nanorurki"
Piąte Urodziny "SKN Nanorurki"
niedziela, 28 maja 2017 19:26

Serdecznie zapraszamy wszystkich na 5. urodziny Studenckiego Koła Nanotechnologii "Nanorurki"! Świętowanie rozpoczynamy 2 czerwca o godzinie 16:15 na Wydziale Fizyki Uniwersytatu Wraszawskiego przy ul. Pasteura 5.

Jeżeli jesteś członkiem koła to oczywiście nie może Cię zabraknąć, a jeśli nie, to przyjdź i zobacz kim jesteśmy i jak świętujemy. Szczególnie zapraszamy również absolwentów naszego wydziału, którzy byli związani z kołem.

Plan wydarzenia:

1. Świętowanie zaczniemy od wykładu prof. Andrzeja Wysmołka: "Nanotechnologia od stali damasceńskiej po kryształy 2D".
  2. Następną atrakcją będzie pyszny urodzinowy tort oraz prezentacja dotycząca działalności naszego koła na przestrzeni 5 lat.
  3. Po części oficjalnej zapraszamy na drugą stronę Wisły, gdzie rozpoczniemy mniej formalną część naszego wieczoru.

Szczegóły dostępne na stronie wydarzenia

Zapraszamy!