Strona główna Dla Studentów Spotkanie informacyjne dla studentów pierwszego roku IN
Spotkanie informacyjne dla studentów pierwszego roku IN
wtorek, 12 września 2017 19:52

Serdecznie zapraszamy nowo przyjętych studentów z pierwszego roku Inżynierii Nanostruktur na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 13 września 2017r. (środa) o godz. 12.05 w sali 1.40 na Wydziale Fizyki UW. Spotkanie odbędzie się w przerwie Kursów START i dotyczyć będzie przede wszystkim studiowania na naszym wydziale, kierunku, zasadami rejestracji na przedmioty itd. Na wszystkie pytania chętnie odpowiadać będą starsze roczniki Inżynierii Nanostruktur; rozwieją wasze wątpliwości związane z USOSem i przybliżą jak wygląda życie studenta na najlepszym kierunku na wydziale! Gorąco zachęcamy do udziału w spotkaniu, a tym którzy nie będą w stanie dotrzeć - bez obaw, kolejne spotkanie odbędzie się po inauguracji roku akademickiego 2017/2018 już 3 października.