Strona główna Dla Studentów Spotkanie organizacyjne Pracowni Projektów Studenckich
Spotkanie organizacyjne Pracowni Projektów Studenckich
niedziela, 08 października 2017 21:39

Koordynator Pracowni Projektów Studenckich prof. Andrzej Wysmołek serdecznie zaprasza wszystkich studentów na spotkanie informacyjne dnia 9 października (poniedziałek) o godz. 11.00 w sali B 1.44-46 ("Przylądek Horn") podczas którego zostaną przedstawione zadania, możliwości i cele Pracowni. Miejsce te zostało utworzone specjalnie dla studentów Wydziału Fizyki UW, aby mogli realizować projekty grupowe, które są wymagane podczas każdego stopnia studiów. Ponadto ogromna przestrzeń oraz pomieszczenia wyposażone m.in. w sprzęt i narzędzia umożliwiające budowanie układów elektronicznych, obróbkę mechaniczną materiałów itp. zadań pozwolą na wykonywanie różnych projektów również w kołach naukowych. Dodatkowym atutem jest współpraca z Inkubatorem UW.

Aby uzyskać więcej informacji dot. PPS należy przyjść na spotkanie organizacyjne (opisane powyżej). Organizatorzy zapewniają kawę i dobrą atmosferę! Do zobaczenia!