bannerek1

Inżynieria Nanostruktur - nowy makrokierunek na Uniwersytecie Warszawskim

Strona główna
Studia dla najlepszych PDF Drukuj Email

 Inżynieria Nanostruktur - I rok

Nie podoba Ci się polski system edukacji? My też nie byliśmy zachwyceni - dlatego postanowiliśmy stworzyć w Polskim szkolnictwie wyższym zupełnie nową jakość - doskonale zorganizowane i przemyślane studia na których nauczysz się tego co naprawdę istotne. 

Jeśli zdecydujesz się na studia na naszym kierunku naprawdę ZROZUMIESZ o co chodzi w nowoczesnych technologiach i dlaczego przedrostek "nano" stał się w ostatnich czasach tak popularny...

Poza tym nasi absolwenci będą nauczeni naprawdę solidnego myślenia. Jeśli tylko zechcesz, zagadnienia współczesnej fizykii nie będą dla Ciebie tajemnicą - sam odróżnisz science fiction od prawdziwej nauki - równie pasjonującej i bez żadnej fikcji.

Jeśli nie jesteś pewien czy chcesz zostać naukowcem, IN też może być wymarzonym kierunkiem dla Ciebie - nauczymy Cię myślenia, z nami rozwiniesz swoje zdolności poznawcze. Dowiesz się jak korzystać z zasobów własnego intelektu i jak wykorzystywać matematykę do rozwiązywaniai problemów - nie tylko stricte fizycznych bądź chemicznych. Pamiętaj iż wielu absolwentów wydziału fizyki pracuje w innych dziedzinach (np. instytucjach finansowych, prywatnym biznesie) i doskonale się w nich odnajduję. Bo w głowie mają potężny aparat wspomagania decyzji menedżerskich - i wiedzą jak z niego korzystać :)

Czego od Ciebie wymagamy? Musisz być otwarty na wiedzę i nie bać się myśleć. Nie chcemy żebyś był "kujonem" - ale dobrze jeśli interesujesz się współczesną nauką, poszukujesz samemu informacji w internecie, masz własne pomysły. Nie musisz być geniuszem matematycznym - ale dobrze jeśli jesteś oswojony z podstawowymi pojęciami tej dziedziny. My pokażemy Ci jak z nich korzystać - a zatrudniliśmy w tym celu najlepszych z najlepszych!

Podchodzisz poważnie do wyboru kierunku studiów? Interesują Cię nanotechnologie? Chcesz zobaczyć jak niezwykle skomplikowane zjawiska można modelować matematycznie? Lubisz być zorientowany i myśleć samodzielnie? Dla nas jesteś najlepszy!

 

Studia II stopnia

Szkoła

Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego

Wydział Chemii Uniwersytetu Warszawskiego

Inżynieria Nanostruktur

Uniwersytet Warszawski