bannerek1

Inżynieria Nanostruktur - nowy makrokierunek na Uniwersytecie Warszawskim

Studia
Laboratorium Chemii Organicznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Szczytko   
piątek, 08 października 2010 13:39

Będzie dodatkowa grupa na Laboratorium z chemii organicznej z elementami biochemii, piątek RANO 8:00-14:00. Poprzesuwamy odpowiednio inne ćwiczenia z matematyki (jak się da). Poniżej klika ważnych informacji i przypomnień. W szczególności na zajęcia należy już coś PRZECZYTAĆ i się NAUCZYĆ!

Laboratorium z chemii organicznej z elementami biochemii ma własną stronę WWW dla studentów IN: http://www.chem.uw.edu.pl/zcho/MIN/index.htm

Poprawiony: czwartek, 21 października 2010 11:41
 
Regulamin stypendiów POKL PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Szczytko   
sobota, 02 października 2010 05:58

Pojawiła się wątpliwość - o jakie oświadczenie chodzi w załączniku do Regulaminu stypendiów na kierunkach zamawianych na Wydziale Fizyki UW? O takie - Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli ktoś je już wypełnił w trakcie kursów START, to oczywiście nie musi drugi raz. Ważne, żeby wszyscy wypełnili te oświadczenia. Więcej informacji zostanie przekazane na spotkaniu BHP 11 października. Pytania i wątpliwości można kierowaćdo dra Jacka Szczytko.

W zakładce Dla studentów w Ogłoszeniach na stronie WWW Wydziału Fizyki znajduje się Regulamin stypendiów na kierunkach zamawianych na Wydziale Fizyki UW.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

OŚWIADCZENIA

o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
Poprawiony: piątek, 08 października 2010 14:47
 
Lektoraty dla I roku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Szczytko   
piątek, 01 października 2010 13:29

BARDZO prosimy studentów I i II roku o zapisywanie się na zajęcia z języka angielskiego! Zostały stworzone SPECJALNE grupy dla IN i na razie zapisało się tak mało osób, że grozi im zlikwidowanie! Plan znajdziecie na IPZ (należy wpisać Język angielski). Oczywiście, jeśli studenci zapisali się do innych grup, to nie muszą się przepisywać.

Poprawiony: czwartek, 21 października 2010 11:41
 
Chemia Organiczna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Szczytko   
poniedziałek, 13 września 2010 07:54

UWAGA! Prosimy o zapisywanie się na zajęcia z Chemii organicznej z elementami biochemii w systemie USOS - na laboratoriach jest ograniczona ilość miejsc i osoby, których nie ma na liście, nie zostaną dopuszczone do wykonywania ćwiczeń!

Ważna wiadomość dotycząca zajęć z Chemii Organicznej - TUTAJ. Bardzo prosimy o zapoznanie się z tym, co należy przygotować PRZED rozpoczęciem zajęć! Dlatego warto było chodzić na zajęcia z chemii na kursach START!

UBEZPIECZENIE - prosimy studentów o dobrowolne ubezpieczenie się od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).

Poprawiony: piątek, 08 października 2010 14:02
 
Plan dla I roku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Szczytko   
poniedziałek, 06 września 2010 18:53

Małe zamieszanie w USOSie. Proszę sprawdzić PLAN STUDIÓW (ewentualnie wybrać "Więcej" u dołu strony). Obecny pierwszy rok powinien zapisywać się na: Chemię organiczną, Rachunek różniczkowy i całkowy, Algebrę z geometrią, język obcy (lektorat!), BHP i Ochronę własności intelektualnej. NIE musi na zajęcia ogólnouniwersyteckie, Chemię fizyczną (będzie dopiero na 3. semestrze) i Podstawy fizyki współczesnej (można wybrać jako OGUN, bo jest fajne). Acha: proszę nie zajmować sobie poniedziałków rano - to jest czas kolokwiów, kursu BHP i Ochrony własności.

Poprawiony: czwartek, 21 października 2010 11:43
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 13

Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego

Wydział Chemii Uniwersytetu Warszawskiego

Inżynieria Nanostruktur

Uniwersytet Warszawski