bannerek1

Inżynieria Nanostruktur - nowy makrokierunek na Uniwersytecie Warszawskim

Zdjęcia nowego Wydziału Fizyki UW PDF Drukuj Email

Na naszym facebooku IN pojawiły się zdjęcia naszego nowego Wydziłu Fizyki UW na Ochocie. Jest SUPER!

 
Studia II stopnia IN 2012/13 PDF Drukuj Email

Zmieniliśmy program studiów II stopnia na IN. Studenci będą mogli wybierać dowolne przedmioty na obu wydziałach: Wydziale Fizyki i Wydziale Chemii UW! W porównaniu z MiSMaPem nie będą obowiązywały "minima" ECTS - naprawdę będzie można dowolnie kształtować swój program studiów w ramach ścieżek kształcenia i pod okiem osobistego opiekuna naukowego. Więcej informacji już wkrótce - program został wysłany do Senatu UW razem z całą reformą programową Wydziału Fizyki.

Studenci studiów II stopnia będą mogli korzystać z projektu POKL dedykowanego IN. W ramach wsparcia Europejskiego Funduszu Społecznego studenci II stopnia otrzymają stypendia (po 1000 zł/mies dla połowy studentów), zajęcia dokształcające (dla osób, które nie miały na I stopniu fizyki lub chemii), dofinansowanie wyjazdów na międzynarodowe warsztaty i konferencje.

 
Inzynieria nanostruktur na 30 mikronach PDF Drukuj Email

Oto nasze logo wykonane przez mgra Tomasza Jakubczyka na naszym nowym urządzeniu Focus Ion Beam (nasz poprzedni artykuł) w Zakładzie Fizyki Ciała Stałego na Wydziale Fizyki UW. Nasze logo jest obok mikropilaru, zostało wycięcte w fotonicznej strukturze półprzewodnikowej II-VI opartej o CdTe.

Logo IN FIB

Więcej obrazków poniżej:

 
Film Inżynierii Nanostruktur PDF Drukuj Email

Film promujący makrokierunek Inżynierii Nanostruktur w ramach projektu http://www.nowekierunki.fuw.edu.pl/

 
Stypendia dla najlepszych!!! PDF Drukuj Email

Nasz wniosek w Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki 4.1.2. o stypendia dla najlepszych studentów DOSTAŁ DOFINANSOWANIE! Na pierwszym roku mamy 25 stypendiów po 1000 PLN/mies dla najlepszych maturzystów, którzy przyjdą na IN w tym roku. Więcej informacji o konkursie a stronie MNiSzW. Pytania? Wygraliśmy nie tylko pieniądze na stypendia, ale też na inne działania dla studentów!

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 następna > ostatnia >>

Strona 15 z 16

Studia II stopnia

Szkoła

Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego

Wydział Chemii Uniwersytetu Warszawskiego

Inżynieria Nanostruktur

Uniwersytet Warszawski